Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1. Minimální hodnota objednávky pro rozvoz  je 200 Kč vč. DPH.

2. Veškeré platby přijímáme výhradně v české měně.

3. Platit můžete buď v hotovosti nebo uvedenými stravenkami. Na stravenky nevracíme. Platbu bankovkou vyšší než 1000 Kč hlaste předem. Bankovku v hodnotě 5000 Kč nepřijímáme.

4. Platba kartou je možná pouze PŘEDEM ONLINE na našich webových stránkách. Platit kartou při převzetí objednávky nelze!

5. Všechny akce a slevy které chcete využít, musíte nahlásit předem již při objednání.

6. Akce a slevy uvedené na našich webových stránkách nebo našich provozovnách, lze využít jen při telefonické nebo online internetové objednávce! Při objednávce přes různé firmy, které zprostředkovávají rozvoz z našich provozoven ( např. Dámejidlo atd. ) NELZE slevy a akce VYUŽÍT a ani vyžadovat! Při objednání nevzniká nárok na získání bodu z krabice, tento bod bude na krabici přeškrtnutý

7. Slevy a akce nelze kombinovat ani sčítat, pokud není výslovně uvedeno jinak.

8. Pizza Zeero si vyhrazuje právo kdykoli odvolat, přerušit nebo ukončit jakoukoli akci a slevu a to bez jakékoli finanční nebo jiné náhrady.

9. Každá přijatá objednávka je pro prodávajícího tak i pro kupujícího závazná. Objednávku lze ze strany kupujícího zrušit pouze telefonicky na tel. č. 773 400 027 a to do 5 minut od objednání.

10. Pizza Zeero si vyhrazuje právo odmítnout objednávku, pokud kupující v minulosti opakovaně odmítl převzít zboží a zaplatit kupní cenu, nebo nebyl v minulosti opakovaně zastižen na uvedené adrese, nebo byl jinak nedostižný. Rovněž i při podezření že se jedná o fiktivní objednávku.

11. Upozorňujeme, že nápoje nedovážíme samostatně, ale pouze s jídlem ( pizzou ). Nelze proto objednat jen nápoje. Taková objednávka nebude zrealizována, ani v případě že kupující již zaplatil předem online.

12. Pizza Zeero si vyhrazuje právo rozvážet pizzu a jiné jídlo pouze ve vyznačené oblasti. Do jiných oblastí dovážíme pouze po telefonické dohodě předem.

13. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů nedoručujeme až do bytů, ale pouze k hlavním dveřím domu, v případě firem na recepci nebo vrátnici. Pokud některý řidič doručuje pizzu až do bytů, dělá to výhradně z vlastní vůle a na vlastní zodpovědnost a nelze to očekávat a ani vyžadovat od každého.

14. Obvyklá dodací lhůta je 45 - 90 minut . Pizza Zeero negarantuje dodací 90 minutovou lhůtu při nepříznivém počasí, dopravních zácpách, uzavírkách a dalších nepříznivých vlivech zaviněných třetí stranou a není to tedy oprávněný důvod k reklamaci.

15. Pizza Zdarma za body - od 1.5. 2016

Od 1.5. 2016 měníme pravidla uplatňování bodů z našich pizza krabic. Do 30.4. platí ještě stará pravidla, tzn. za 10 bodů získáte pizzu 40 cm dle svého výběru. Od 1.5. dostanete za 10 bodů pizzu 32 cm ( do hodnoty 135 Kč ), za 15 bodů pizzu 40 cm a za 20 bodů pizzu XXL 50 cm zcela zdarma. Velkou pizzu 50 cm již nerozvážíme, ale osobní odběr na metru Strašnická je stále možný. Všechny typy bodů zůstávají v platnosti. Staré i nové můžete spolu kombinovat.

Tuto pizzu Vám můžeme i přivést, při současném objednání ještě jednoho jiného jídla ( nebo pizzy ). V případě, že chcete pizzu za body dovést a chcete udělat online objednávku, je třeba udělat objednávku minimálně za 200 Kč, systém je tak nastaven. V případě telefonické objednávky tento problém odpadá, stačí si objednat jakoukoli pizzu, kterou zaplatíte v hotovosti, plus pizzu za body.  Za pizzu zdarma nevzniká nárok na získání bodu z krabice, tento bod bude na krabici přeškrtnutý.

 

© www.pizzazeero.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace