Počet položek: 0 0,- CZK

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1. Minimální hodnota objednávky pro rozvoz ZDARMA je 199 Kč vč. DPH. Při nižší částce se automaticky připočítává doplatek za dopravu ve výši 30 Kč.

2. Veškeré platby přijímáme výhradně v české měně.

3. Platit můžete buď v hotovosti nebo uvedenými stravenkami. Na stravenky nevracíme. Platbu bankovkou vyšší než 1000 Kč hlaste předem. Bankovku v hodnotě 5000 Kč nepřijímáme.

4. Platba kartou je možná pouze PŘEDEM ONLINE na našich webových stránkách. Platit kartou při převzetí objednávky nelze!

5. Všechny akce a slevy které chcete využít, musíte nahlásit předem již při objednání.

6. Akce a slevy uvedené na našich webových stránkách nebo našich provozovnách, lze využít jen při telefonické nebo online internetové objednávce! Při objednávce přes různé firmy, které zprostředkovávají rozvoz z našich provozoven ( např. Dámejidlo atd. ) NELZE slevy a akce VYUŽÍT a ani vyžadovat! Při objednání nevzniká nárok na získání bodu z krabice, tento bod bude na krabici přeškrtnutý

7. Slevy a akce nelze kombinovat ani sčítat, pokud není výslovně uvedeno jinak.

8. Pizza Zeero si vyhrazuje právo kdykoli odvolat, přerušit nebo ukončit jakoukoli akci a slevu a to bez jakékoli finanční nebo jiné náhrady.

9. Každá přijatá objednávka je pro prodávajícího tak i pro kupujícího závazná. Objednávku lze ze strany kupujícího zrušit pouze telefonicky na tel. č. 773 400 027 a to do 5 minut od objednání.

10. Pizza Zeero si vyhrazuje právo odmítnout objednávku, pokud kupující v minulosti opakovaně odmítl převzít zboží a zaplatit kupní cenu, nebo nebyl v minulosti opakovaně zastižen na uvedené adrese, nebo byl jinak nedostižný. Rovněž i při podezření že se jedná o fiktivní objednávku.

11. Upozorňujeme, že nápoje nedovážíme samostatně, ale pouze s jídlem ( pizzou ). Nelze proto objednat jen nápoje. Taková objednávka nebude zrealizována, ani v případě že kupující již zaplatil předem online.

12. Pizza Zeero si vyhrazuje právo rozvážet pizzu a jiné jídlo pouze ve vyznačené oblasti. Do jiných oblastí dovážíme pouze po telefonické dohodě předem.

13. Upozorňujeme, že z bezpečnostních důvodů nedoručujeme až do bytů, ale pouze k hlavním dveřím domu, v případě firem na recepci nebo vrátnici. Pokud některý řidič doručuje pizzu až do bytů, dělá to výhradně z vlastní vůle a na vlastní zodpovědnost a nelze to očekávat a ani vyžadovat od každého.

14. Obvyklá dodací lhůta je 45 - 90 minut . Pizza Zeero negarantuje dodací 90 minutovou lhůtu při nepříznivém počasí, dopravních zácpách, uzavírkách a dalších nepříznivých vlivech zaviněných třetí stranou a není to tedy oprávněný důvod k reklamaci.

15. Pizza Zdarma za body - od 1.5. 2016

Od 1.5. 2016 měníme pravidla uplatňování bodů z našich pizza krabic. Do 30.4. platí ještě stará pravidla, tzn. za 10 bodů získáte pizzu 40 cm dle svého výběru. Od 1.5. dostanete za 10 bodů pizzu 32 cm ( do hodnoty 135 Kč ), za 15 bodů pizzu 40 cm a za 20 bodů pizzu XXL 50 cm zcela zdarma. Velkou pizzu 50 cm již nerozvážíme, ale osobní odběr na metru Strašnická je stále možný. Všechny typy bodů zůstávají v platnosti. Staré i nové můžete spolu kombinovat.

Tuto pizzu Vám můžeme i přivést, při současném objednání ještě jednoho jiného jídla ( nebo pizzy ). Při platbě kartou a při nižší částce než 199 Kč se Vám automaticky připočte poplatek za rozvoz, který Vám vrátíme formou kreditu na zákaznický účet. Při platbě v hotovosti stačí pizzu připsat do poznámky. Příplatek za rozvoz vám nebude počítán. Za pizzu zdarma nevzniká nárok na získání bodu z krabice, tento bod bude na krabici přeškrtnutý.

 

© www.pizzazeero.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace